نحوه‌ی پذیرش دانشجو در دانشگاه آزاد براساس آزمون سراسری

۵  تیر ۱۳۹۲

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد در خصوص نحوه‌ی پذیرش دانشجو در رشته‌های با آزمون این دانشگاه، گفت: پذیرش دانشجو در رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد شامل رشته‌های پزشکی و غیرپزشکی توسط مرکز آزمون این دانشگاه انجام می‌شود.
دکتر ناصر اقبالی با اعلام این خبر، گفت: بر این اساس علاقه‌مندان به تحصیل در دانشگاه آزاددر صورت پذیرش می‌توانند در رشته‌های مورد علاقه‌ی خود ادامه‌تحصیل دهند. وی با اشاره به برگزاری مشترک کنکور دانشگاه آزاد و سازمان سنجش از روز پنج‌شنبه، افزود: این دسته از داوطلبان که قبلاً در آزمون مشترک با سازمان سنجش ثبت‌نام کرده‌اند، باید در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و شنبه ششم، هفتم و هشتم تیرماه ۹۲ در آزمون سراسری شرکت کنند.
اقبالی درخصوص انتخاب رشته‌ی متقاضیان ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد، گفت: این دسته متقاضیان باید درنظر داشته‌باشند که زمان انتخاب رشته برای دانشگاه آزاد هم‌زمان با سازمان سنجش در مردادماه توسط مرکز آزمون اعلام می‌شود و داوطلبان در صورت تمایل می‌توانند رشته‌های دانشگاه آزاد را انتخاب کنند.
رئیس مرکز آزمون در ادامه، گفت: متقاضیان ادامه‌تحصیل در دانشگاه آزاد، نباید دغدغه‌ای دراین رابطه داشته‌باشند، چرا که گزینش علمی، روال پذیرش و اعلام اسامی هم‌چنان مانند گذشته توسط مرکز آزمون دانشگاه آزاد انجام می‌شود.
وی در پایان گفت: متقاضیان اگر با سؤال یا ابهامی مواجه شدند، می توانند از طریق سایت روابط عمومی مرکز آزمون به نشانی
www.pubr-azmoon.com سؤال خود را مطرح یا به آدرس porsesh@azmoon.net ایمیل خود را ارسال کنند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت بهآن‌ها پاسخ دهند.

منبع خبر: خبرگزاری ایسنا

مسئول صفحه‌ی خبر: مهندس پویا سلطان‌تبار