چرا کلاس های اینترنتی؟ چرا کاد؟

دوستان اهل دریافت سلام. این سوالیه که شاید ذهن خیلی از دانش آموزان، داوطلبان کنکور و خانواده هاشون رو مشغول کرده باشه. آیا کلاس های اینترنتی فایده ای دارن؟ آیا بازده این کلاس ها مثل بازده کلاس های حضوری هست؟ آیا بهتر نیست دانش آموز مستقیما سر کلاس حضور پیدا کنه و رودررو با معلم و استاد درس ها رو یاد بگیره؟ البته گاهی هم انتقادهایی از این دست مطرح میشه که: چرا همه ی امکانات خوب برای تهرانی هاست؟ شهرهای دیگه چرا باید از آموزش های تهرانی ها بی خبر و بی بهره باشن؟ آیا نمیشه استادهای مدارس و آموزشگاه های تهران به شهرهای دیگه برن؟ کدوم آموزشگاه تو شهر ما هست که دبیران خوشنام تهران رو دعوت کرده؟ اجازه بدین یکی یکی به این سوال ها پاسخ بدیم:

استادهای تهران در تمام ایران


واقعیت اینه که استادهای بنامی این روزها از تهران به شهرهای دیگه مثل اصفهان و شیراز و غیره می روند اما شاید حداکثر 2 روز در هفته بتوانند خارج از تهران باشند. که همین یک دو روز هم به شهرهای بزرگ اختصاص پیدا می کند و در نتیجه شهرهای دیگر ایران از حضور این دست استادان بزرگ محروم می مانند و این از عدالت آموزشی به دور است. برای رفع این تبعیض، یکی از بهترین راه حل ها ثبت نام در کلاس های اینترنتی است. این روزها به یاری پیشرفت فناوری، اینترنت در تمام نقاط ایران هست و همه می توانند حتا با داشتن 3G به راحتی به ویدیوهای آموزشی دسترسی پیدا کنند.

آیا کلاس های اینترنتی مفید هستند؟


کاملا! با اطمینان اعلام می کنیم که استادان کاد، با همان کیفیت کلاس های حضوری، کلاس های اینترنتی خود را برگزار می کنند. در کلاس های کاد حتا اگر شما نیاز به پرسیدن سوال از استاد داشته باشید، می توانید از طریق امکان چت با اپراتور یا فرستادن درخواست، سوال های خودتان را مطرح کنید و مطمئن باشید که استادهای کاد ظرف چند روز به سوال های شما جواب می دهند. بنابراین بابت پاسخ به سوال های درسی هیچ نگران نباشید.

مزایای کلاس های اینترنتی چیست؟

هزینه کمتر


کی از اصلی ترین مزیت های کلاس های اینترنتی کاد، هزینه کمتر آنها نسبت به کلاس های حضوری و رودرروی استاد است. بدون تعارف، استادان دریافت، استادان برتر و درجه یک تهران و نظام آموزشی کشور به حساب میان و هزینه شرکت در کلاس های حضوری آن ها بالاست. به همین دلیل استفاده از کلاس های اینترنتی کاد، برای بسیاری از خانواده ها به صرفه تراست.

امکان بازبینی و تکرار کلاس


کسانی که از کلاس های اینترنتی استفاده می کنند، همیشه می توانند کلاس را بازبینی کنند و نکات درسی را چند باره و هر بار با دقت بیشتری فرا بگیرند. گویی که معلمی خصوصی در خانه ی شماست و برای شما امکان تکرار درس ها فراهم شده است.

آرامش هنگام یادگیری


این تجربه مشترک همه دانش آموزان و معلمان است که در یک کلاس حضوری، معمولا افراد با سطح دانش یکسان حضور ندارند. برخی مطالعه ی بیشتری دارند و برخی هم کاملا از موضوع درس پرت و بی خبر هستند! همچنین متاسفانه گاهی هم افرادی سر کلاس های حضوری پیدا می شوند که با سوال ها یا رفتارهای بی ربط، نظم کلاس را به هم می زنند. این هر دو گروه دست به دست هم می دهند و سرعت کلاس و تدریس را می گیرند، تمرکز بقیه را کاهش می دهند و خلاصه راندمان کلاس را پایین می آورند. در کلاس های اینترنتی از این دانش آموزان اعصاب‌خردکن! خبری نیست. شما در کلاس های اینترنتی می توانید در کمال آرامش، دقت و تمرکز، از تدریس استادان کاد لذت ببرید و بازده آموزشی خود را افزایش دهید بدون اینکه هیچ مزاحمی سر کلاس شما باشد!

کاد به دنبال چیست و چرا ما مدعی هستیم که بهترین ها را ارائه می کنیم؟

برقراری عدالت آموزشی


کاد به دنبال عدالت آموزشی است. سالیان سال است که نشر دریافت در جهت برقراری عدالت آموزشی کوشش می کند. نشر دریافت و شخص دکتر هامون سبطی به عنوان پرچمدار کمپین های "حذف تاثیر قطعی معدل"، "برگزاری کنکورهای نظام قدیم و جدید در سال های 98 و 99"، "دادن حق انتخاب دفترچه در کنکور ۹۹"، "مبارزه با هرزآموزی و امیدفروشی در برنامه های صدا و سیما" و غیره، همواره به دنبال این بوده اند که سراسر ایران امکاناتی برابر با تهران داشته باشد. کاد در پی آنست که تهران را به تمام نقاط ایران متصل کند و فرزندان ایران، بدون تبعیض و نابرابری در جهت رسیدن به اهدافشان بکوشند و ببالند. همه جای ایران سرای کاد است.

مقابله با هرزآموزی


هرزآموزی پدیده ی شومی است که چند سالی است گریبان نظام آموزشی ما را گرفته. عده ای لمپن و شومن و بتمن و اسپایدرمن! جای استادان واقعی و دلسوز و زحمتکش را گرفته اند. فضای آموزشی کشور گویی آلوده به میکروب هایی شده که ذهن و روان دانش آموزان و خانواده ها را مسموم و بیمار می کنند. باید به جنگ این هرزآموزان رفت. تنها راه مقابله با ظلمت، روشن کردن چراغ است. استادانی که در سال های گذشته چراغ راه دانش آموزان زیادی بوده اند و آنها را به هدف و مقصد نهایی شان رسانده اند، باید جای این هنرپیشه ها و صداپیشه ها را بگیرند. دکتر هامون سبطی، صاحب برترین کتاب های آموزش ادبیات در این دو دهه، که هر کدام جوایز ارزنده ای را از دفتر مطالعات و برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش گرفته اند، استادی که معتمد جامعه دانش آموزی و نظام آموزشی کشور، سازمان سنجش و کمیسیون آموزش مجلس است، مهندس علیرضا علمداری، استادی که صاحب کتاب هایی مرجع در طراحی تست های شیمی است و در سال های گذشته در طراحی سوالات کنکور از خلاقیت های ایشان بسیار بهره گرفته شده است و ایده های نوآورانه ی کتاب های ایشان در طراحی تست های شیمی کنکور بازتاب فراوان یافته، دکتر محمد چلاجور استاد دانشگاه و معاون سابق فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد، تنها نمونه هایی از استادان به نام و برتر کاد هستند. سایر دبیران و استادان برتر کشور به زودی به جمع کاد خواهند پیوست. کاد معجزه کردن را به شما می آموزد