آشنایی کلی با سؤالات آزمون‌های خارج از کشور

یار در خانه، چرا گرد جهان می‌گردید!؟

دفترچه‌های آزمون‌های خارج از کشور را می‌توانید از سایت سازمان سنجش دانلود کنید.

دانش‌آموزان خوب ما بعد از کنکور خارج از کشور، این سؤالات را در اختیار ما می‌گذاشتند و ما به شکل رایگان پاسخ تحلیلی و تشریحی این سؤالات را از سال ۸۸ به قلم دبیران شریف و بزرگ کنکور ایران در اختیار دانش‌آموزان کشور، قرار دادیم و پس از سه سال پیگیری نشر دریافت، به‌کمک وکیل فرهیخته، جناب آقای سجاد حجازی، سازمان محترم سنجش، متقاعد شدند که این سؤالات را مانند سؤالات آزمون سراسری داخل کشور در سایت رسمی سازمان سنجش در اختیار همگان قرار دهند! ) باز هم از مدیریت نشر دریافت، دکتر هامون سبطی، وکیل محترم دادگستری، جناب آقای سجاد حجازی و به‌ویژه مدیران شریف و ارجمند سازمان سنجش سپاسگزاری می‌نماییم.

پاسخ تشریحی سال‌های پیش نیز که سازمان سنجش کلیدی برای آن‌ها ارائه نکرده است در در همین پایگاه اینتنرنتی موجود و قابل دانلود است.

از آن‌جا که سازمان سنجش آموزش کشور، پاسخی برای این آزمون‌ها منتشر نمی‌نماید؛ از جمعی دبیرانِ به‌نام و صاحب‌نظر درخواست کردیم که زحمت پاسخ‌گویی این سؤال‌ها را به شکل تشریحی و تحلیلی برعهده بگیرند تا شما بتوانید با اطمینان به‌درستی پاسخ‌ها، میزان آمادگی خود را در آزمونی کاملاً هم‌سنگ با آزمون سراسری محک بزنید و از پاسخ‌های تشریحی و نکته‌های ویژه‌ی آموزشیِ مطرح‌شده در آن‌ها بهره ببرید.

امیدواریم که این‌کار ما بتواند کمک کوچکی باشد به شما فرزندان ایران‌زمین در راه رسیدن به هدف بزرگی که درپیش‌گرفته‌اید.

پیروز باشید!
«نشر دریافت»

.

.

ما در سایت نشر دریافت نقد آزمون‌های سراسری ۱۳۸۸ تا امسال،

نقد آزمون‌های آزمایشی سنجش ۱۳۸۸ تا امسال

و پاسخ تشریحی آزمون سراسری خارج از کشور از ۱۳۸۸ تا امسال

را گذاشته‌ایم.

مواردی که در سایت نشر دریافت نیافتید از طریق همکارانمان در لینک‌های سودمند زیر بیابید:

کنکور‌های سراسری و کلید آن‌ها در: سایت مشاوره‌ی مهندس سلیمی

کنکور‌های سنجش با کلید آن‌ها در: سایت برنامه‌ریزی تحصیلی مهندس سلیمی

.