پاسخ ما: نشر دریافت(بخش دوم)

1درخواست شما (مژگان گ.) : با سلام و احترام تقاضا داشتم طرح ایران من را با هزینه ارسال رایگان مجدداً اجرایی کنید ، پیشنهاد می کنم با اصلاح شرایط و افزایش میزان تخفیف ها ، در صورت امکان تجدید نظری بفرمایید و هزینه ارسال را هم رایگان کنید. دانش آموزان بسیار هستند که حتی توانایی پرداخت ۴۵ درصد هزینه کتاب را هم ندارند . اکثریت داوطلبان گرامی که با اجرای طرح از شما عزیزان کتاب خریداری می کنند افرادی هستند که بنا به شرایط زندگی خود مجبور هستند سر کار بروند و تحصیل کنند ، و یا خانواده هایشان توانایی لازم در پرداخت و تامین کتابهای مورد نیاز فرزندان گرامیشان را ندارند. بیایید با کنار گذاشتن بهانه ها فقط خدای متعال را در نظر داشته باشیم. با توجه به اینکه ما در یک بحران اقتصادی ، مدیریتی و شرایط گرانی هستیم هزینه های زندگی بسیار بالا رفته ، اوضاع فعلی یکی از آزمایشهای الهی محسوب می شود این تقاضا و پیشنهاد را با احترام اعلام کردم تا به سهم خود با دلهامون با هم مهربانتر رفتار کنیم. هر چند شاید مطالعه و اجرا هم نشود ! سپاسگزارم.
پاسخ مدیر مسئول درود در شرایط فعلی سرپا ماندن بسیار دشوارتر شده است. تخفیفی در نظر گرفته‌ایم اما در آن حد فعلاً برایمان ممکن نیست عزیز
2نظر شما (امیر خالقی) : آقای سبطی سلام بیش از هفت سال از دوران دبیرستان و بعدش کنکورم میگذره هیچ وقت یادم نمیره تابستان ۹۱ بود و تازه دوم رو تموم کرده بودم از همون تابستون عهد کرده بودم دیگه محکم بخونم تا پایه سومم و بعد کنکور قوی باشه کتاب فروشی رفتم چون فروشنده پسر خوبی بود خیلی ازش راجب خوب و بد نظر میپرسیدم در خصوص ادبیات و زبان فارسی پرسیدم اونجا بود که کتاب شما رو اولین بار دیدم اینقدر جذابیت داشت برام که همون لحظه خریدمش واااای عالی بود باورم نمیشد برای یک فصل کتاب که سه صفحه بود ۳۵ صفحه توضیح و سوال وجود داشت درسی که همیشه از کنارش به عنوان بی اهمیت در مدرسه و سخت در ازمون ها رد میشدم تازه فهمیدم چه دنیایی داره اینقدر قلمتون رسا و شیوا بود تو همون تابستون کل زبان فارسی شما رو دو دور خوندم دو دور خیلی خیلی پر مغز و عالی الان اتفاقی نشر دریافت رو دیدم خواستم ازتون تشکر کنم.
پاسخ استاد: درود بر شما بزرگوار. ارزش گام زدن در دشت روزگار پاشیدن همین بذرهای کوچکِ دانستن و توانستن است در قلب دیگران که روزی چون شما بلند می روید! همیشه سربلند مانی!
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.